יום ראשון, פברואר 07, 2010

איך לא נפלו גיבורות - למרות שהן נורא רצו.

היום פתחה קסטרו רשמית את האביב-קיץ שלה בתצוגת אופנה חגיגית. לא היה בוקר ראוי מזה לסוג של פתיחת קיץ רשמית שכזו - קרני השמש שעשו קאמבק מרגש חיממו את ערימות הסלבריקים הלא מעניינים שהגיעו להאנגר 11 בנמל, את עיתונאי האופנה הבלתי נרגשים ואת כל צוותי העובדים של קסטרו ממטולה ועד אילת, או לפחות כך זה הרגיש בתור לשמפניה.

האירוע כבכל עונה, היה מופק כראוי, וכפי שהחמאתי בעבר לקסטרו על ההתחשבות המוסיקלית שלהם בקונספט ובקהל, הפעם על הבמה הופיעו לייב להקת Crazy P או בשמם המלא Crazy Penis, הרכב אלקטרוני מהממלכה הקטנה המצויד בזמרת מגניבה. היתה אחלה הופעה.

אך בגזרת פריטי הבוז'ולה הקיציים שהילכו על המסלול, למרות שנורא רציתי - לא נורא נפלתי.
שלא תבינו לא נכון - אני לגמרי בעד קסטרו, במיוחד בשנתיים האחרונות שבמהלכן הושקעה הרבה עבודה ומחשבה על קונספטים, תחזוק מותג, תדמית וחידושים ועם אצבע על דופק הטרנדים העולמיים. קולקציית הג'ינס לדוגמה, שיצאה בתחילת הסתיו האחרון היתה כה מרעננת ומוצלחת עד אשר אני אישית חמדתי לא פריט ולא שניים ממנה.

אולי זו היתה בחירה לא נכונה של פריטים עבור התצוגה, אולי הסטיילינג האנמי מעט שלא הצליח לשקף את מוצלחותם של הפריטים, אבל ישבתי, צפיתי בעניין ופשוט לא התרגשתי. אם בתצוגת אופנה או בהשקת קולקציה לא עוברת לי כל שתי שניות המחשבה 'אני רוצה את זה' בראש - משהו כנראה לא עובד.

הבשורה של קסטרו לאביב קיץ הקרובים היא במילים פשוטות - להתראות שנות האלפיים, אהלן ניינטיז, השנים המוקדמות. הג'ינס גבה בעוד אינץ' או שניים לכיוון הפופיק, החולצות התקצרו מעלה מעלה (גם של הגברים WTF?), החצאיות והשורטס - מאוד מאוד קצרים. נרשמה אף נוכחות של שמלת סרפן כסוף מטאלי (מי אמר הלו יעקב?).

בתחום הג'ינס, קסטרו חושפת כתמיד את הצד היותר חזק שלה, אם כי ניתנה לגיטימציה די מבאסת לחולצות הג'ינס המשופשף, גם לגברים, אבוי.
אגב הגברים של קסטרו, משום מה על המסלול הם תמיד מסוגננים כגיקים אורבניים אבל אם מפרקים את הפריטים, יש שם כמה יציאות בהחלט מעניינות.

בסיכומו של דבר, קסטרו הוציאה קולקצייה פריטי מאץ' בייסיקית, שתעשה שירות נפלא לכל אאוטפיט קייצי מסוגנן ומי יודע, אולי יכנסו במהלך העונה פריטים נוספים ומעניינים. שווה להציץ.אצלה קצר, אצלו מעניין.


Yawn

מה שמתחיל טוב על גל גדות, יגמר רע על מדרכות אלנבי

חמודג'


הגזרה הגבוהה חוזרת - הוריי!

אך הירכיים נותנות את הטון. לא בטוח שזה כזה חיובי.

והימים, ימי מלחמת המפרץ. אה, אופס, לא.

יציאה מעניינת.

'יאללה בואי, אני מת לסיגריה'

היחידה שהפגינה מורנינג גלאם: גאלה רחמילביץ' מ'גאלה סטייל'


לא טרחתי לשאול אותה מאיפה הבגדים
עזבו, זה ממילא לא מהארץ.

ונותרתי אני:


השמלה: יד שנייה מ'שתיים' בשיינקין.

צ'או, בלות.

צילומי קטלוג קסטרו: דודי חסון.


5 תגובות :

 1. אני ארצח אותך את יודעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

  השבמחק
 2. באמת שאפו על הגלאם של שתיכן. ומה שנראה טוב על גל גדות לעולם לא ייראה טוב על בת אנוש אחרת. חוק טבע שכזה.

  השבמחק
 3. הדבר היחידי שעניין אותי בסוף הפוסט הזה בעצם שניים: מאיפה הבגדים שלך ומאיפה של גלה.

  השבמחק
 4. אוי, אני פשוט ישנתי... כי נחתתי בלילה. שמחה שלא פספסתי כלום

  השבמחק
 5. גאלה, גם גוד פאבליסיטי לא טוב לך??

  פלורה לא נורא, ישנת למטרות טובות.

  MORE - את רומזת שאני כותבת משעמם? :)

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...