יום שני, ספטמבר 17, 2012

במסגרת החיפושים.

אני קסוקרית, משקפופרית, אבו-ארבע, תחתיות-עראק. יש לי משקפיים מגיל שנה וחצי ועד לרגע זה וכנראה עד שיגיע זמני לפגוש את ג'ה, זכיתי להיקרא בכל השמות המגוונים שהומצאו עבור ילדים שמרכיבים משקפיים אבל לפחות מי שלא הכיר אותי חשב שאני חכמה. לפני 12 שנים עברתי לעדשות מגע, וכמו כל שינוי קוסמטי משמעותי, זה שינה לי את החיים. רק שעדשות צריך לשלוף החוצה בסוף היום, לפעמים הן מגרדות, מתכסות עננת לכלוך ומתייבשות וצריך להניח להן לשכשך במי סיילין ולהרכיב את האקססורי הקבוע.
המשקפיים הנוכחיים שלי קצת ישנים. אמא של נועם הציעה לי לקחת מסגרת של פראדה ששימשה אותה פעם ומצבה מצוין, אז אמרתי 'למה לא!' ולקחתי אותה לחידוש עדשות, אבל אחרי כמה שנים אני כבר מרגישה את הגיל שלה. זמנה לעלות לגן העדן של מסגרות המשקפיים המשומשות הגיע, רק שלא יצא לי עדיין לעשות ווינדואו שופינג הגון ולצאת למבצע חיפוש אחר המסגרת המושלמת.

לשמחתי, הוזמנתי באחד האחה"צים לסניף דיזינגוף סנטר של אופטיקנה כדי לראות בעיניים את הקולקצייה הדנדשה של מותג מסגרות המשקפיים Francis Klein שנחתה על מדפי הסניפים הישר מפאריז ושמחתי שיש לי צ'אנס לפגוש מסגרות אה לה פארי, העשויות בעבודת יד ומופצות בכל העולם. פצחתי במופע מדידות:

הפרצוף די טיפשי, המסגרת אורסת.
אהלן סבתוש. מסגרת מגניבה נורא אבל לא עלי.
סבתוש בכחול.
נייס!
(ומסגרת אחת מקולקציית KOYA, מותג הבית של אופטיקנה. נוט באד)
The Chosen Ones?? יש מצב!
ואולי זו??

ועוד כמה פנינות מבית פרנסיס קליין:כשאחליט בעזרת הג'ה מה תהיה מסגרת המשקפיים שתלווה אותי בשלוש השנים הקרובות לפחות, אני מבטיחה לעדכן.

האתר המשונה של פרנסיס קליין: www.francisklein.com
טווח מחירים: 2000-2500 ש"ח
מומלץ לברר אם מסגרות המותג כבר הגיעו לסניף אופטיקנה הקרוב אל סיבוב השופינג שלכן.

חג שמח
וצ'או, בלות.

6 תגובות :

 1. נראה לי שהוזג האחרון די מחמיא לך, למרות שניתן לראות רק מהצד...
  יאנה

  השבמחק
 2. אני גם בעד הזוג האחרון

  השבמחק
 3. תודה ליידיז. הפתרון שלי להתלבטות הוא לקחת את הבנזוג לסיבוב מדידות. הוא תמיד עוזר לי להכריע. סוג של סטייליסט הבית, רק סטרייט.

  השבמחק
 4. לא ראות, בעיקר האחרונות. ועצה שלי: ניתוח, קצר, לעניין, והעולם נראה אחרת!!

  השבמחק
 5. מה פרויד היה אומר עלי.....הכוונה לרעות, כמובן...

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...