יום שני, פברואר 22, 2010

ערב פשטידות וכישרונות

בשישי האחרון, החלטנו נועם ואני שמזמן לא עשינו ערב בבית שהיו בו יותר מארבעה אורחים ולכן קיבצנו קמצוץ מחברינו הטובים שרובם כבר מכירים אחד את השני ועשינו ערב פשטידות בו הבנות רקחו מאפים, הבנים פירגנו אלכוהול ונציגי הקהילה הביאו את הקינוח. האלכוהול עשה את שלו והיה בעיקר מצחיק.

בעיצומו של הערב הגיעה קרן, שהיא בעצם חברה של קרן אחרת שהיא חברה שלנו. מלבד סיפורים משעשעים שיש לה בארסנל הפרטי, הגיברת הזו יודעת לאחוז במכחול ולהוציא תחת ידיה יצירות מוריבידיות ויפהפיות, חלקן משעשעות וחלקן נוגעות ללב וכולן עם סטייל משגע ועדכני. לכן החלטתי להביא לכאן כמה מיצירותיה.

זו קרן (לבושה מקסים, בערב אחר):ואלה היצירות המשגעות שלה:


היה קשה לבחור, אבל אפשר לראות יצירות נוספות של קרן שפועלת תחת השם MissK כאן.

ובינתיים, בארץ הפשטידות...
זה שולחן המטעמים:


וזו נטע שפינקה את הערב בסטייל חמדמוד ונעלי מליסה הורסניות:ואלה זאב ומאיה שהפגינו יחדיו קז'ואל נינוח. זאב החמוד שמורגל במפגשים עסקיים בסין הגיע עם עניבה, אך נפרד ממנה כבר בתחילת הערב. לדעתי הוא נראה מהמם איתה.וזו כמובן גאלמרישס הלא היא גאלה שהפציעה בשוקינג פינק. שוקינג אנד פאב.


אני עצמי שכחתי להצטלם ולכן אנדב תיעוד לאילתור שרקחתי על ראשי - קיבלתי מבגיר (אופנת גברים, יפ) פפיון שלא היה לי ממש מה לעשות אותו, חוץ מאת המובן מאליו:לחיי מאפים וחברים טובים.

צ'או, בלות.5 תגובות :

 1. קרדיט לצלם שאחראי לתמונה שלך - אני!

  השבמחק
 2. אני עוד בשוק מהזיהוי הכמעט פלילי במהירותו של הנעליים... :-)

  השבמחק
 3. גיברת מליסה - אותי לא מתקילים עם נעליים!

  השבמחק
 4. יופי של ציורים. מזכירים לי קצת את האיורים של טים ברטון... :)

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...