יום שני, ספטמבר 06, 2010

דברים טובים (ויפים) מאוד

באחד מהצהריימים של לפני כמה שבועות יצאתי לבליינד דייט עם יעל אוריאלי-גבע, בעלת המותג דברים טובים שיוצרת תכשיטים מופלאים משאריות בדים. התמונות שהיא שלחה לי טרום הדייט לא היו איכותיות וממש לא שיקפו את מוצלחותם של האקססוריז וחשבתי לי נו שוין, אולי בכל זאת שווה להציץ בהם, אך ממש לא ציפיתי לגדולות. אני מודה, נפלתי פעמיים - גם מחמידותה הרבה של יעל, המושבניקית הקולית וגם מהפריטים, שכשפוגשים אותם פייס טו פייס, פשוט אי אפשר להתעלם מהם. הם הורסים. הבטחתי לחכות עד שהתמונות הטובות יותר שבדיוק צולמו יהיו מוכנות והנה, הגיע העת להציג את מרכולתה של אוריאלי, למען תיפלו גם אתן.

יעל יוצרת במו ידיה המוכשרות שלל טבעות, חגורות, שרשראות וגם משפצרת חולצות ומוסיפה להן את יצירות הבד שלה. התוצאה - מקסימה פלוס פלוס.

כמובן שישר ניכסתי לי טבעת אחת מתוקה שקרצה לי ועשתה קולות של 'קחי אותי הביתה', אך אני מצניעה אותה עד אחשוף אותה כאן מוצמדת לאאוטפיט שיעשה לה ריספקט. עלי לציין כי הפריטים מאוד קלילים ובלתי מורגשים ויש בהם משהו שהוא קצת 'לא גמור' או 'לא מושלם' אבל שם בדיוק נמצא סוד הקסם שלהם.

אנא, צפו והיגנבו:

טבעות כיפיות שעושות שמח ביד ובלב. בהתחייבות.

וככה ספי ההורסת סיגננה את אחת השרשראות. נפלא.

יש גם כובעים!


וגם לכלות שלא רוצות תכשיט מכביד

חולצה משופצרת. אוף גם אני רוצה להכין כאלה לעצמי.

אפשר לרכוש את שכיות החמדה האלה אונליין דרך האתר של דברים טובים או בהזמנה טלפונית בימים א' - ו', בין השעות 09:00 - 19:00 בטלפון: 054-6566432 וכמובן להתרשם באתר מעוד עיצובים מופלאים.

צ'או, בלות ותתחדשו.

אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...