יום שלישי, ספטמבר 14, 2010

עלמאת חן

ביקרה לה הגיברת בחנות התכשיטים 'עלמא' של המעצבת אוה רודן בשוק הפשפשים ביפו וסירבה לעזוב בידיים ריקות. התכשיטים של רודן, אמנית רב תחומית שיוצרת בין היתר גם ויטראז'ים וקדרות, הם חגיגה משמחת של צבעים, חומרים וסגנונות ולמרות שלכל תכשיט יש אופי ותכלית משלו, איכשהו אפשר למצוא מכנה משותף בין הפיסים השונים - אולי בשל העומס (המבורך), שילוב החומרים השונים כמו אבני חן, זכוכית, חרוזים ופנינים ובעיקר טוב הטעם הבלתי מתפשר. לחלק מהתכשיטים גם מצטרפים כפתורים וחרוזים מיוחדים שנאספו ברחבי העולם, לחיזוק היחודיות והכיף.

כמעט כל אחת תמצא ב'עלמא' את מבוקשה כיוון שלפיסים יש מנעד שנע בין תכשיטים לחובבות הגלאם-רוק ועד לחובבות הלבוש הסולידי התרות אחר אקססורי שינעץ את הלוק.

אני ריירתי.


זה לא כמה שרשראות על סטנד אחד - זהו פיס אחד ומורכב.


קומוניזם שיק. הכוכב מגיע משוק פשפשים בסין.

קולקציית הפנינים


קולקציית 'שלכת' ההולמת את הסתיו (וכל עונה אחרת גם)


פינת הטבעות, פלאס הטבעת שחזרה איתי הביתה, איך לא.יש לשרשרת הזו נצנוץ כובש שקצת הצלחתי לתפוס בתמונה.המחירים נעים בין 300 ל-900 ש"ח (אם אינני טועה)

אפשר להשיג בעלמא סטודיו, רבי יוחנן 4, שוק הפשפשים יפו (ומומלץ לעשות גם סיבוב במתחם המחודש והמקסים)

וגם ב: פראו בלאו, חנויות המוזיאון של - מוזיאון ישראל ירושלים, בית התפוצות,מוזיאון חיפה לאמנות ומוזיאון טיקוטין בחיפה, סניפי קום איל פו, רינה צין, Unusual – תל אביב, CHARM תכשיטי מעצבים-רמת אביב, לובטון - מדרחוב ירושלים, בשבילך - ירושלים, 'טורקיז'- קריית טבעון, 'נקודת חן' - בית נקופה, קולב' - מושב עצמון, בנג'י - מדרחוב זכרון יעקב.

צ'או, בלות

3 תגובות :

  1. תתחדשי גיברת, התכשיטים נראים כתוספת מושלמת לכל אאוטפיט. אקפוץ לחנות בהזדמנות ראשונה!

    גמר חתימה טובה!

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...