יום שישי, יולי 15, 2011

בלרינה צ'אן בהופעת בכורה

לא עבר שבוע מאז קיבלתי את חצאית הבלרינה-צ'אן (שנקראת ככה בפי כיוון שהגיעה מן המזרח הרחוק) וכבר מצאתי הזדמנות הולמת בכדי להוציא אותה לסיבוב שופוני ראוי - השקת הבושם החדש של מארק ג'ייקובס - Daisy Eau So fresh, שימו לב למשחק המילים החמוד, שהוא בעצם הגרסה הקיצית של הבושם 'דייזי', של אותו ג'ייקובס, הגיי היחיד שהייתי מוכנה לחפון.

גם הפעם לא חשקתי בלהיות אגואיסטה ולכן לקחתי איתי את אוחתי יפית, הפק"ל שלי לאירועי השקה והביטוח הבטוח לערב שכולו ג'עג'וע. זה לא שאנחנו כזה אוהבות השקות, אנחנו פשוט שתי נשים בוגרות, פריטי-מאץ' נשואות, עסוקות וטרודות אשר חשות לעיתים חובה לאוורר את בגדי הגלאם, אך יודעות שסיבוב מועדונים כבר לא עושה להן את זה. אם פעם הורדנו טקילות, היום אנחנו משיקות קאווה.

נשבעת לכם שלא תיאמנו מלבושים, אבל איכשהו שתינו לבשנו את אותם צבעים ממש

קבלו את בלרינה-צ'אן בהופעת בכורה!


סטרפלס: עתיק, מחנות 'הקיסרית' בשיינקין (לא יודעת אם היא עדיין קיימת)
קלאץ': אקססורייז
נעליים: Irregular Choice

לק המנטה של מייבלין, הטבעת של יעל אוריאלי-גבע

יפצ'וק חמושה בעקבוני סטלה מקארתני. מעלפות, יש להודות.

את הקשת קיבלתי עם החצאית, העגילים: מחנות זולה זולה בארלוזרוב
הקעקוע: הייתי בת 18, עזבו.

והבושם? חמוד מאוד מאוד. הבקבוק משובב נפש בעיצובו, הניחוח קיצי ומעט מתקתק אך במידה ובהתחשבות ואופפת אותו ארומה של בושם יוקרתי. תכלעס, ציפיתי לרחרח בושם של כזה מעצב אדיר ולקבל זבנג בנחיריים, אבל הוא לא יותר מחמוד מאוד. למעשה בהסנפה ראשונה הוא מאוד מזכיר את 'פלאואר' של קנזו שהיה אחד מהבשמים הקבועים שלי אי שם בתחילת האלפיימז אך ייאמר לזכותו של 'דייזי' שלאחר כמה דקות הוא מקבל גוון עצמאי משלו.מחירים:
או דה טואלט 75 מ"ל - 464 ש"ח
או דה טואלט 125 מ"ל - 599 ש"ח
להשיג ברשתות הפארם ובמשביר לצרכן

תנוחו הרבה בסופ"ש, תשתו הרבה מים
ועוד מעט עולה משטרת הגיברת

צ'או, בלות.

4 תגובות :

 1. תתחדשי על החצאית, מאד מאד שיקית!

  השבמחק
 2. תודה גיברת לוין!

  ספינקה, מחמאה ממך היא מוצר לוהט לא פחות..

  השבמחק
 3. מקסים וסופר-אופנתי. אחרי הקיץ האחרון, שבו נאלצנו להתרגל מיני, הקיץ בדיוק הפוך - המקסי שולט. ראיתי באחרונה כמה סרטים לצפיה ישירה, שמככבות בהם כל מיני שחקניות צעירות ומגניבות והלוק הזה לא התפספס באף סרט.

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...