יום שני, דצמבר 02, 2013

מרכך אקספרס - פרויקט חנוכה מיוחד בשיתוף Moroccanoil®

לכבוד חג החנוכה שקורה ממש כעת, פנו אלי מחברת Moroccanoil ('שמן מרוקאי') שמוצרי השיער שלהם מבוססים על שמן הארגן (עץ שמקורו במרוקו וכיום גדל גם בישראל), והציעו לי להשתתף בפרויקט פריזורות מיוחד לחג וכמובן שהסכמתי כי אני מאוד אוהבת להשתתף בפרויקטים שכאלה ולשת"פ עם מותגים שאני מחבבת עד מאוד את מוצריהם. פלאס זו הזדמנות נוספת להסתרק, להתאפר ולהצטלם, תחביב רדוד, אך מהנה במיוחד.

המשימה: אני - בוחרת תסרוקת שאני אוהבת ומציגה אותה קבל קהל  וקוראות, ו- Moroccanoil - שולחים לי את המוצרים המתאימים ביותר להרכבתה.


כיוון שאני גיברת צפויה ומקובעת האוחזת בטעם שלא נורא משתנה לאורך השנים, בחרתי, איך לא, בתסרוקת הסיקסטיז האולטימטיבית, הלא היא ה-Beehive, אותה כוורת הדבורים שאיימי ווינהאוס ואדל החזירו למודעות בעשור האחרון ובפעם האחרונה שבדקתי טרם נס ליחה. ולמה? כי אני עדיין מוקסמת מהסטייל הפריזורי הזה שמצד אחד הוא מאוד 'גיברת' ומצד שני יש בו אפיל סקסי ומאוד נשי ולכן ואשוש לכל הזדמנות כדי לשפר את ביצועיי בהרכבתו הלא נורא מסובכת למעשה.אידי סדג'וויק. סוג של השראה.


אדל. השראה.

כיוון שאיני מעצבת שיער מקצועית, אלא מעצבנת שיער חובבנית , נעזרתי בסרטון הטיוטוריאל של הבלוגרית המגניבה Cherry Dollface כי זהו הסרטון הכי ברור ופשוט שמצאתי ליישום כוורת הדבורים הפדחתית:לאחר ששיננתי את שלבי התיסרוק, ניגשתי לעבודה. Moroccanoil דאגו לשלוח לי מבעוד מועד מבחר מוצרים ומפרט מדויק של איזה מוצר נכנס לפעולה בכל שלב. וכך התבצעה המשימה:1. חפיפה בשמפו המשקם:
מניחים על השיער, מוסיפים מים בהדרגה, חופפים ושוטפים.
80 ₪ ל-250 מ"ל.

2. אחרי החפיפה - מסכת לחות והזנה לשיער דק ויבש:

מניחים את המסכה, ממתינים 5-7 דקות ושוטפים.
165 

ואז ניגשים להרכבת התיסרוקת:

4. מרככים את השיער בשמן הטיפולי
מורחים על השיער והקצוות אבל מדלגים על השורשים.
140 ₪ ל-100 מ"ל5. מפרגנים לשיער מוס מעניק נפח
מניחים על כף היד מוס בכמות שגודלה כגודל כדור פינג פונג ומחדירים לשיער.
110 ₪ ל-250 מ"ל


6. לאחר שמתארגנים על פן כהלכתו, מחלקים את השיער שנמצא ב'איזור הכתר' לחתיכות של כ-5 ס"מ ומתחילים בפעולת ה'טיזינג' שהיא בעצם הסירוק ההפוך. לאחר כל טיזינג מרססים את הקצווה בספריי.


80 ₪ ל-330 מ"ל

לבסוף, מסרקים בעדינות את הברדקיה, תוקעים מיליון בובי פינז (הסיכות השחורות הפשוטות) ו-Voilà!

עכשיו מגיעות המון תמונות:

אופציה נוספת - חצי כוורת, חצי שיער פזור. כוורת-בלוף אם תרצו. אני מעדיפה את הגרסה האסופה.

עוד קצת התעופפות עצמית. מה שקורה בחנוכה, נשאר בחנוכה.

מבט צידי, מבט עילי.

את האיפור ביצעתי (בכישלון מפואר) ע"פ הסרטון הזה, גם הוא של צ'רי דולפייס.

רשמיי ממוצרי Moroccanoil? פשוט נפלאים. כולם יחדיו וכל אחד לחוד. אלה מוצרים שמעניקים תחושה שהנה, הגעתי לארץ המובטחת ולעולם לא אחווה שוב ימי-שיער-רע (הם קורים, אבל הרבה פחות).

טפחו, שמנו וגרשו את החשכה,
יתר-חג-חנוכה שמח!
וצ'או, בלות.

2 comments :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...